Azzuro Gold

Hakkımızda

Hakkımızda

Mücevher üreticileri ve uluslararası toptancıları olan Azzuro, 20 yılı aşkın bir üne ve deneyime sahip Türkiye’deki 18 ayar Kuyumcuların liderlerinden biri olarak tanınmaktadır.

İstanbul, Türkiye’nin tarihi mahallelerinde bulunan Azzuro, Sasmaz Group çatısı altında Goldsas ve Sas Diamonds’ın da aralarında bulunduğu köklü şirketler grubunun bir parçasıdır.

Tarihçemiz

Azzuro, çeşitli Mücevher ürünleri üretmektedir ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, Azzuro’nun uzmanlığı olan 18 ayar altın ürünlerle 8,14,18,21 ve 22 ayar altından kolyeler, küpeler, yüzükler, kolyeler, bilezikler ve tam takımlar içermektedir.

Türkiye ve uluslararası pazarlarda köklü bir yer edinmiş olan Azzuro, şu anda mücevherlerini Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç etmekte ve büyümeye ve uluslararası dağıtımını genişletmeye devam etmektedir.

Azzuro’nun merkez ofisi ve ana showroomu İstanbul, Türkiye’nin Nuruosmaniye semtinde yer almaktadır.

Değerlerimiz

Azzuro Gold olarak, estetik ve zarafetin altınla buluştuğu dünyasında öncelikli olarak kalite, müşteri memnuniyeti ve yenilikçilik üzerine odaklanıyoruz.

Her parçada sevgiyle işçiliğimizi yansıtıyor, müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Her bir tasarımımızda özgünlük ve kaliteyi bir araya getirerek müşterilerimizin hayatlarına değer katmak ve unutulmaz anlar yaşatmaktır.

Müşterilerimize sadece takı değil, aynı zamanda özel anılar ve duygular sunarak onların yaşamlarını zenginleştirmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Dünya genelinde özgün ve etkileyici tasarımlarımızla altın takı sektöründe lider bir konuma ulaşmak ve müşterilerimize sürekli olarak ilham veren koleksiyonlar sunmaktır.

Sürekli olarak gelişen ve değişen müşteri beklentilerini karşılamak için yenilikçi yaklaşımlarımızı sürdürerek sektörde öncü olmayı hedefliyoruz.